| LanGooP a întrebat:

Salut All.Am un Cod Counter Strike foarte bun si l-am folosit si a mers.Apoi din greseala am sters counter-ul,dar hack-ul il mai aveam. Apoi cand l-am instalat inapoi, nu imi mai functiona codul.Am incerca si alte countere dar nu a functionat.Va Rog Ajutati-ma! Dau Funda!

P.S. Fara raspunsuri gen lasate de coduri sau altceva, eu folosesc codurile ca distractie cu boti

3 răspunsuri:
| LanGooP explică:

Am un cs foarte bun, armele nu sunt schimbate, hack-ul este de tobys.dk

| mihaihiruta a răspuns:

Poate e de la videobaga openGL la video si incerca pe cs bestial pe ala merge orice cod chiardaca e naspa cs-ul

| flame96 a răspuns:

Depin ce cs ai si ce hack! ce hack folosesti si cum se porneste?