| Mihai_Sofian_ a întrebat:

Salut all stiu ca suntem 2024 si unii dintre voi ati spune ca sunt cam demodat cu aceasta intrebare despre acest joc desi e cam vechi dar totusi mi.a marcat copilaria. Stie cineva de unde pot sa descarc nfs carbon cu crack cu tot si cum sa imi fac cont pe EA? Va multumesc si va sunt recunoscator. Sofian Mihai e Facebook-ul meu. astept un raspuns

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt cel putin 30 de "Sofian Mihai" si "Mihai Sofian" pe FB, care din ei esti tu?