| Sn4k3 a întrebat:

Salut all! Vreau sa fac un canal pe youtube cu jocuri etc. Si vreau sa imi fac si un site sau website, dar sa pot pune pe el toate videoclipurile facute de mine, jocuri, muzica. cam de toate. Dati-mi si mie niste site-uri prin care pot sa imi fac un website dar cum am zis sa pot pune jocuri, videoclipuri. Ca sunt multe stiu dar nu toate sunt smechere si bune. Si daca se poate sa imi dati si niste jocuri. 2013-2014 sau mai vechi da smechere. Dau funda!

1 răspuns:
| Manuel_Coste_1963 a răspuns:

Intra pe linkul casati creezi un website unde poti sa postezi videouri muzici etc.

si eu am un canal de youtube vizioneazal https://www.youtube.com/channel/UCb5F2Bw8EnOnrklmTaJ6v8w