| Anonimusssuuass a întrebat:

Salut,Am 14ani si ma joc uberstrike din 2012, mama imi zice ca sunt violent si ca este din cauza jocului..prieteni fac misto de mine,zic ca:asta se joca numai uberstrike ca e prost si nu stie sa descarce alt joc,doar nu este adevarat,nu este o lege ca daca te joci browser based games esti un prost, si am si alte jocuri dar ma joc pe ele doar cand nu am internet sau cand nu mai am chef de uber Deci problema este ca nu gasesc un joc care sa-mi placa ca uberstrike.

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Atata timp cat ei isi descarca Metin si GTA nu au nimic mai bun.Macar jocul asta e distractiv chiar daca e vechi si depasit.Pentru viitor incerca sa joci si altceva infara de FPS-uri pentru ca pot povoca violenta uneori.

2 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Quake Live

| Wilson_Lance_1992 a răspuns:

Incearca CS GO