| andreiandronic a întrebat:

Salut am 1GB RAM la PC
iar in sistem am asa :
Procesor Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.00 GHz 2.99 GHz
Sistem de operare pe 32 biti
Ce jocuri as putea juca asa mai frumoase?
Cine da cele mai multe exemple si mai bune ii dau FUNDA +VOT

1 răspuns:
| Adrian23Ady a răspuns:

Incearcale : Farming simulator 2009, 2011, 2013, Driving simulator 2009, 2011, 2012, Extrem trackar 1 sau 2, Mount & Blade warband, Mafia 1, Lfs, Nfs, F1, Stronghold crusader, Counter Stricke, call of duty 1 sau 2 sau ghost, Napoleonic wars, German track, Bmw M3 challenge, Driving san Fransisco, Test drive unlimited, Wars rome 1, Sper ca te-am ajutat, Funda?