| Marvel123T a întrebat:

Am adaugat masini noi cu programul GGMM in Gta San Andreas. Totul merge bine dar atunci cand ma urc in masina (de ex. am inlocuit un mercedes cu un ferrari) desi este ferrari imi apare acolo jos unde scrie numele masinii ca este mercedes si vreau sa apara numele masinii real. Asta nu imi afecteaza jocul dar e enervant. Daca ma puteti ajuta va dau funda.

1 răspuns:
| Mertens2000 a răspuns:

Ia-ti programul GTA San Andreas - Ultimate Editor 3.06. Il poti gasi aici: http://www.thegtaplace.com/......editor-306 Acolo iti arata toate masinile si le poti schimba numele, te descurci tu, e usor.