| deliricsabin123 a întrebat:

Salut am ajuns la 69% din nfs underground 2 iar masina mea e de 10 stele, nu am nici o cursa pe harta, nu stiu ce sa mai facsad
E pentru prima oara cand joc, m-am sfatuit cu un prieten si mi-a spus ca sa-r putea sa sa pun un neon la motor dar imi cere level 3 la energie, ecu si la turbo, la ecu si energie le-am pus dar la turbo nu pentru ca e blocatsad
Nu stiu ce sa mai fac ca nu am curse pe harta dar spre norocul meu e ca am 140.000 cash.
OFER FUNDA!

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poți să ai mai mulți cash dacă folosești CheatEngine : scanezi suma pe care o ai, cheltuiești scanezi din nou înlocuiești suma și ți se înlocuiești și în joc ( întreabă dacă ai nelămuriri )

Repetă și tu cursele, nu poți?
Sigur ai versiunea full a jocului, alfel de ce ai blocat turbo și nici-o cursă? Deși e doar 69% complet.