| 12danezu a întrebat:

Salut am compus o poezie spuneti-mi care e urmatorul vers adica ajutati-ma ca daca o spun la scoala imi da 10 ca am de compus o poezie va dau versurile da ajutatimi continoarea:
iar in seara de ajun va veni si mos craciun
jucarii el are-n sac si de aici nu mai stiulaughing

Răspuns Câştigător
| Adytzuuu a răspuns:

Iar in seara de ajun va veni si mos craciun
Jucariii el are-n sac pentru copiiii (cei )saraci...
funda? plslove struck

3 răspunsuri:
| 12danezu explică:

Haideti ajutati-ma

| florin_4376 a răspuns:

,,iar in seara de ajun.Va veni si Mos Craciun...Pentru toti copiii el are-n sac. Dulciuri si jucarii.Toata ziua el munceste.Dar noi cum il rasplatim?

| 12danezu explică:

Gata mi-am dat seama singur jucarii el are-n sac si le va-mparte la toti cu drag