| Wozzi a întrebat:

Salut, am cumparat CS:GO si nu stiu cum e cu rankurile.De ce nu imi apare Silver 1, 2,3 etc, ci imi apare Private rank 2?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
După ce treci de rank-ul Private Rank 2 poți juca meciuri de competitive care durează 90 + de minute. Dacă dai disconnect te alegi cu o penalizare între 30 minute și 7 zile și nu mai poți juca meciuri de competitive. Trebuie să câștigi 10 meciuri de competitive pentru a primi o grupă valorică. După dacă pierzi meciuri îți scade grupa sau dacă câștigi îți crește.

1 răspuns:
| Chirvasiu_Casian_1998 a răspuns:

Pai asteapta pana incepe alt sezon cand va incepe de abia atunci o sa iti apara