| KLiNK a întrebat:

Am cumparat o placa video. Un Ati Radeon HD 4350 mai exact. Am incercat sa ma joc niste jocuri pe ea. Nfs World, Nfs Underground 2, CS 1.6 si GTA San Andreas. Problema este ca toate jocurile mentionate mai sus merg fara probleme, in afara de GTA San Andreas. Dau click pe iconita jocului dar nu se intampla nimic. Am reinstalat jocul dar...tot asa. Ce trebuie facut?

3 răspunsuri:
| KLiNK explică:

Baieti, am rezolvat singur problema: am sters settings.cfg din GTA San Andreas User Files. Jocul era setat la niste rezolutii prea mici pentru placa video, dar care placa precedenta le suporta. Odata ce am sters settings.cfg setarile jocului s-au resetat la cele originale. Oricum, multumesc de raspunsuri.

| 1234avg a răspuns:

Salut.Eu cred ca ar trebui sa-ti iei o alta versiune.

| danny200 a răspuns:

Salut descarca crack-ul si dai un copy-paste unde ai instalat jocu