| mario158 a întrebat:

Salut! Am descărcat call of duty Black ops de pe steamunlocked dar îmi zice că trebuie să îi dau extract și nu știu exact cum să fac asta.Ma puteți ajuta?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Aceste informatii sunt prea putine ca sa primesti ajutor!
Oricum incerc sa ghicesc problema ta... deci probabil jocul este arhivat iar tu trebuie sa-l dezarhivezi ca sa il poti instala! Descarca un program de dezarhivare cum ar fi: RAR, Bandizip etc si dezarhivezi/extragi fisierul intr-un folder creat de tine iar apoi il poti instala! Daca nu merge pune o poza pe net apoi link aici sa vad care e problema!