| VreauAjutorPeMinecraft12 a întrebat:

Salut am descarcat launcherul de la minecraft-romania.com si mie cel putin imi merge numai pana la versiunea 1.7.2 Intrebarea este:cum pot face rost de versiunile mai mari decat 1.7.2.Raspunsuri sincere nu la caterinca.!

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Pai intri la interfata minecraft unde dai play sa intri in el ok? Uita-te pe langa butonul de play scrie undeva edit profile dai clik pe el si dupa scrie undeva Release Version dai clik si alegi versiunea.

1 răspuns:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Incearca sa il descarci cel original de pe minecraft.netwinking