| LogoMaster22 a întrebat:

Salut, am descarcat un hack 3x dmg tornado pentru metin2(in guabina.ro il pun), si imi da doua fisiere Start 1(. bat) si Start2(. bat). Le-am mutat in folderul de fisier Metin2 Guabina, am redenumit LogIn(Metin2 Guabina) in metin2.bin pentru start2(am citi ca asta este pentru majoritatea privatelor), dau pe el dublu click mi se deschide jocul normal, intru in cont, si cand probez ma dau pe liber lovesc cu vartejul, da dmg normal nu da 3x.Ma poate ajuta cineva? Cineva poate intra in PC ul meu cu TeamViewer 6? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

As putea intra eu sa vad care-i problema, da-mi Mesaj Privat cu ID-ul tau si vedem...

2 răspunsuri:
| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| LogoMaster22 explică:

Salut,zice ca statusul de junior nu ma lasa sa trimit mesaje.