| DoDoCs a întrebat:

Am downloadat un joc pe nume "Smite,, si cand apas pe el apare un launcher si zice " You need to free 3GB additional." dar eu am in C 6GB si ceva iar in D 40 si ceva. Ce pot sa fac sa mearga sa il instalez? E super tare jocul si vreau sa il joc!
FUNDA URGENT

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Unde ai descărcat jocul?
Dacă e în partiția C atunci mută-l neapărat în D și mai eliberează cât poți spațiu din C.
Niciodată să nu lași partiția cu sistemul fără spațiu.
La cerințe scrie că trebuie să ai minim 10 GB spațiu liber pe HDD -> http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/Smite/11514