| Mihai76992 a întrebat:

Salut.Am facut un video si am vrut sa il pun pe youtube, dar merge foarte greu.e un video de 2 minute si are 1, 13 gb. Exista vreun mod sa ii reduc din marime si sa il pun pe youtube?
PS:Filmez cu Fraps. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Nu filma cu anyvideo converter e naspa versiunea avi stiu cum e.Asculta ce trebuie sa faci iti cobori camtasia studio v7 pui acolo video tau daca nu are muzica ii pui si dai la 800 x 600 si dupa HD. Daca nu te ajut dupa ce ti-l iei si din 1gb o sa ai 100-350 Mb poate si mai putin.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Il convertesti in format avi cu : anyvideo converter