| ruby69 a întrebat:

Am fifa 14 pe Pc de mult timp, insa e piratat, acum vreau sa-mi iau fifa 14 pc insa jocul original cumparat din magazin.Ce zice-ti merita?

3 răspunsuri:
| rares32556 a răspuns:

Ma eu zic sa vezi cerintele de sistem ca sa nu dai bani de geaba si daca se potrivesc iatil

| SteroidEdy a răspuns:

Daca il cumperi, pe langa ce aveai piratat, mai ai: Ultimate Team, EASFC, Online Friendlies, Co-op Season, Online Seasons, Pro Clubs si abilitatea de a downloada ligi de pe site-ul jocului

| mickeyMT a răspuns:

Uite 5 avantaje ale unui joc cumparat fata de unul piratat:
1. Acces la multiplayer ( in cazul de fata ai acces la Fifa Ultimate Team).
2. In-game shop si unlockables
3. Update-uri automate pentru joc
4. Auto-activation cand il instalezi (va fi nevoie sa te loghezi in contul de Origin)
5. Suport din partea producatorilor in cazul in care ai probleme cu jocul
Cam astea sunt avantajele "masive" sa le zicem, ale unui joc (in general) cumparat, fata de unul piratat. Daca vrei mai multe detalii acceseaza pagina lor oficiala http://www.easports.com/fifa/fifa14/pc si documenteaza-te despre tot ce vrei sa stii.