| truliluli a întrebat:

Am fost prins ca folosesc fishbot pe Metin2 Ro Server Lupus lvl 34. Banul este permanent? Unde pot vedea lista banatilor?

3 răspunsuri:
| ftwBurrN a răspuns:

Este permanent le trimiti lor un email la game force si iti vorr raspunde cu motivul durata...

| TeQuIiLa a răspuns:

Banul nu este permanent din cate stie e cam 20 ani si cred ca poti sa platesti sa iei unban happy

| strikermicro a răspuns:

banul poate fi permanent doar daca nu se scoala unu si iti da unban pentru ca spune clar ca nai voie cu hack pe metin2