| ELEMENT3110 a întrebat:

Am inceput sa joc,, ElsWord" de ceva vreme si am lvl 24.Am stamina 0%.Cum pot sa fac cu stamina s-o umplu?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai cand intri in mape sa bati monstri de aia iti scade din stamina, dar stamina se incarca singura in fiecare zi, nu trebuie sa faci nimic, in fiecare zi primesti full de stamina.
Bafta!

| ELEMENT3110 explică (pentru Ovydiw):

Stiu asta dar am jucat aseara pana pe la 01:00.Si acum cand intrai am Stamina 0%.Dar mersi pentru raspuns.

| Ovydiw a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Pai trebuie sa astepti un anumit timp (ore) ca sa se faca iar 100%. mai asteapta putin ca o sa se refaca...tongue

3 răspunsuri:
| Toys_Lego_1997 a răspuns:

Daca vrei intr'adevar sa stii cand... stamina o sa se incarce dupa ora 1:15 dupa amiaza