| A1s a întrebat:

Salut, am inceput sa joc iar Gta San Andreas si am ajuns la misiunea,, Life's a beach".(Trebuie sa fur un sistem stereo de la dj si sa duc inapoi sistemul stereo la Og loc ca sa isi organizeze petrecerea). Cand ajung acolo, vorbesc cu Dj-ul si incep sa dansez.Pana acum totul e normal, dar dupa, cand trebuie sa apas sagetile sunt prea rapide, nu am timp sa le apas, la fiecare secunda, trec 7 sagetele dalea.Am avut 4 moduri, unul sa salvez oriunde, unul sa am viata mai mare, unul sa ma schimb in orice si unul ca sa repar masina oricand.Am incerat sa le scot, tot la fel se intampla.Va rog mult, stiti cum sa rezolvati problema? Dau funda.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| PciTheGamer a răspuns:

Daca vrei sa treci aceasta misiune stai cu bratele pe sageti si tot incearca pana iti iese eu am 10 ani si am trecut misiunea aia de 20 de ori

| Cristea_Sebi_1985 a răspuns:

Du-te la un site unde sunt coduri si cauta codu de incetinit jocu apoi tasteazal in joc cand esti in acea miss. sper ca te-am ajutat FUNDA?
p.s.: poti sa imi dai si mie siteul de unde ai tras modu de salvat oriunde please