| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Counter Strike 1.6 Final+Map list dar nu vede serverele in lista publica de internet; am schimbat cateva fisiere din \Counter-Strike 1.6\platform\config (mai precis: MasterServers. vdf si ServerBrowser. vdf), dar nici asa nu a mers. Nu as vrea sa schimb CS-ul deoarece nu are nici un skin si merge si cu boti.

1 răspuns:
| xXRapperXx a răspuns:

Pai stiu ca CS-ul 1.6 original (sau 1.6 in general) nu gaseste servere la internet dar nici eu nu stiu de ce. straight face