| TaZzzzzzzz a întrebat:

Salut,
Am instalat GTA IV si am o problema. Am un laptop pe care am instalat windows 10, am instalat jocul am urmat toti pasii, imi ruleaza pana la momentul in care ar trebui sa se incarce (se tot schimba pozele pe ecran), l-am lasat sa incarce 20 de minute si tot acolo era... A intampinat cineva acesta problema? Daca da cum sa o rezolv?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Da. Eu am avut aceeasi problema. https://www.youtube.com/watch?v=TWVVTnrvHiI Acest tutorial a fost de folos pentru mine

1 răspuns:
| Darius995 a răspuns:

Poti trimite un email cu imaginea in care apare eroarea si cu specificatiile pc-ului tau la adresa claudiu04111997@consultant.com. tipul ofera asistenta gratuita pentru gta 4
Comandline.txt este solutia