| Skeletor a întrebat:

Salut,am instalat jocul amfia 2,am copiat crakul in folderul ,,pc,, dau pe el si nimic,se incarca si zice ca mafia 2.exe nu mai functioneaza. Apoi mai dau pe el inca o data si imi cere pchix (ceva de genul),il instalez si pchyx si apoi mai dau pe el si tot pchyx mil cere.Ce trebuie sa fac?Funda!

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Poate iti cere PHYSX nu pchyx care il poti downloada de aici http://www.nvidia.com/object/physx-9.12.0213-driver.html daca ai placa nVIDIA daca ai geforce cauta la ei pe site