| johannes a întrebat:

Salut am instalat trainz simulator 2006 si am pus locomotive romanesti dar nu stiu cum sa ma misc prin cabina adica sa fac pasi. spuneti-mi voi daca stiti. SI daca se poate dati-mi si niste rute romanesti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TOMITZA_8321 a răspuns:

Hei sall! trebuie sa intri in trainzoptions.exe. ai in folderu' in care ai instalat jocu'.si scrii acolo asa: -freeintcam si dai save. poate team lamurit.noroc cu addonurile ca stiu cum e cu "trs romanesc"

| zapacitulll a răspuns (pentru TOMITZA_8321):

Sal tomitza! M-ai putea ajuta sa imi bag macar o locomotiva CFR in trainz 2006? Am incercat de foarte multe ori, dar niciodata nu mi-a iesit. Poate ratez anumiti pasi esentiali... chiar nu stiu.

5 răspunsuri:
| TOMITZA_8321 a răspuns:

Imi pare rau dar n-am citit intrebarea toata.rutele le gasesti
pe www.romanian trainz studio.ro////////sau horiasb////romanianscenery.com((((((((((toate siteurile le scrii asa cum e pe google soi voila)))),dar vezi ca s-ar putea sa ai niste probleme la rute,adica sa iti lipseasca dependintele, daca nu-ti mere sa-ti faci cont pe site, si intri pe forum ca gasesti.BAFTA

| xAlly a răspuns (pentru TOMITZA_8321):

Daca vrei, ma ajuti te rog mult si pe mine cu addonurile
ca eu bag locomotivele dar imi zice ca lipsesc dependintele

| zapacitulll a răspuns:

Salut! As dori sa bag si eu macar o locomotiva CFR in Trainz 2006, dar niciodata nu mi-a mers. Ma poate ajuta cineva? Cu niste sfaturi referitor la pasii esentiali de urmat? Multumesc!

| Ciuciu_Catalin_1999 a răspuns:

Introdu asta in trainzoptions cu tot cu liniuta:-freeintcam