| readdevil a întrebat:

Salut, am Mozilla Firefox varianta finala. Daca vreay sa intru pe google scriu asa"www.google.com" dar in loc sa mi se deschida google.com mi se deschide google.ro.Cum fac sa mi se deschida Google.com si nu/.ro? Dau funda fast!

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Simplu!
Intri pe google>In dreapta paginii, jos de tot, scrie GOOGLE.COM!

3 răspunsuri:
| readdevil explică:

Mersi darkwisper uneori ma cred tampit am stat mult timp sa ma gandesc cum sa fac si era asa simplu. chestia era ca ma redirectiona pe varianta siteului in romana. mersi meriti funda

| readdevil explică:

Mersi

| invD a răspuns:

Setezi la setari www.google.com