| Gabriel_Cioby_1996 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor, cand ma joc CS:GO, dupa 30-40 minute de jucat, se inchide laptopul, pana acum nu s-a mai intamplat, de putin timp, exista alta cale de a rezolva acest lucru fara sa il duc la service?

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Tinand cont ca CS: GO necesita un calculator bun(ca sa-ti mearga bine in 100 fps), eu unu' nu am auzit pe nimeni jucand GO de pe laptop, probabil ca se incalzeste prea mult, iti consuma prea mult jocul.

| raikidd a răspuns:

Poti juca 1080 mediu pe un desktop cu dual core si o placa 128bit 1gb, nu ai nevoie de pc bun. Probabil se supraincalzeste, cumparati un cooling pad.