| luc4m4rio a întrebat:

Am nevoie de o echipa de max 4 oameni ca sa facem un joc video.Unul care sa stie Javascript sau C+. Unul care sa stie sa modeleze si sa faca animatii si 2 pentru a crea lumea jocului/hartiile.
Proiectul se numeste Almanac. Un joc de supravieturie impotriva creaturiilor extraterestre. Jocul va fi un FPS. Lasati-mi id-ul de skype in comment. Minim 14 ani si sa aveti microfon.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce o fi ala un joc video?

si tu cu ce vii in toata povestea asta?

ceva nu se leaga in mintea ta, ce treaba are c++ cu js?

si cel mai important cu cat platesti? stii ca ai nevoie de oameni cu experienta serioasa si extrem de mult timp pierdut... iar oamenii cu experienta in programare nu au timp de pierdut

| luc4m4rio explică (pentru suntserios):

Omule...in unity este doar javascript sau c++! Iar eu am scris ca trebuie sa stie una dintre ele! Daca nu judeci nu mai raspunde...

| suntserios a răspuns (pentru luc4m4rio):

Si unde in intrebare scrii ceva de Unity? Sau era pe ghicite?
Si la unity cred ca C# ti se potriveste mai bine. Oricum raman restul intrebarilor la care nu ai raspuns