| FcSb_Ionut_1997 a întrebat:

Salut, am o camera trust spotlight care este compatibila cu windows 8, iar eu am xp, se poate face ceva fara sa schimb windows-ul, dau funda repede.

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Nu nu poti din ate stiu eu pentru asa ceva trebuie schimbat windows-ul. Dar incearca prima data si vezi daca iti merge daca nu fa cum am zis si eu schimba-ti windows-ulwinking

| FcSb_Ionut_1997 explică:

Mi-am bagat windows 8 si tot vede negru. Am instalat tot ce am gasit, dar nu merge.