| cbl89 a întrebat:

Salut,am o consola ps3 slim 250g pe care vreau sa o vand, As vrea sa-mi fac o parere referitoare la suma pe care as putea sa o primesc in schimbul ei.Mentionez ca o vand la pachet cu 7 jocuri(GTA 5, GTA 4, CoD Ghosts,Red Dead Redemtion, Uncharted 3, GT 6, F1 2011) si doua controllere dualshock3 toate in stare foarte buna.

4 răspunsuri:
| Darky142 a răspuns:

Salut nu iti pot da mesaje putem face schimb de carti, wapp meu e 0723037166

| Darky142 a răspuns:

Sau lasa-mi facebookul tau sau skype in cel mai rau caz sa putem lua legatura

| Mihneaceldestept2005 a răspuns:

Ar merita 20.000 lei dar daca nu se vinde fa o reducere de 500 lei.

| cbl89 explică (pentru Mihneaceldestept2005):

Bravo Mihneacelprost2005 ai dat un raspuns pe masura numelui tau...laughing)