| Serban_Iulian_1989 a întrebat:

Am o eroare la GTA V.Deschid jocul,imi apar stelutele si se aude sunetul de politie,dar dupa ce se termina asta,ecranul e negru si cand dau click da o eroare cu,, GTA V has stopped working" dar foarte repede.Ma ajuta cineva? Daca va intrebati, am calculatorul potrivit.Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Spune configuratia PC-ului si ce Windows ai ( 32 sau 64 bit )!

| Serban_Iulian_1989 explică (pentru CPAElites):

Nu prea sunt eu cu configuratia, ce pot sa iti zic este ca am Windows 7 64 bit Service Pack 1.