| DjDkill a întrebat:

Salut am o intentie sa ma apuc de jocul Slender stiu ca e horror stiu care e povestea lui stiu cum se joaca dar vreau sa va intreb daca e un joc potrivit pentru mine care am 12 ani adica sa nu ma faca sa tip de sa ma auda vecinii.

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu te face absolut nimic sa tipi, e un joc putin mai ciudat. adica, urlii oleaca, ca apare slender-ul de nicaieri. da' e fain. incearca-l

| WyndFTW a răspuns:

laughing prima oara s-ar putea sa te sperie.dar gameplayu nu-i cine stie ce.mie imi place atmosfera aia..totul dark nu sti ce e dupa colt..inima bate..si bum slender..atmosfera face totul la joc ca dupa mine slender nu-i scary rolling on the floor e un om. fara fata si cu brate anormal de lungi..doar

| Cr7Ionutz a răspuns:

Pe mine sincer chiar nu ma speria si nu cred ca o sa te sperie nici pe tine...bine depinde daca esti mai fricos asa sau daca esti mai relaxat etc...

| DjDkill explică:

Ce mai horror Slender: The eight pages sau Amnesia?

| gheorghitaa a răspuns:

Cu toata increderea joaca`l