| XtremeX a întrebat:

Salut, am o intrabre in legatura cu metin2ro, mai precis in legatura cu o eroare, sa o descriu:
Se blocheaza, apare ceva ca un scris pe ecran ceva rosu cu litere ca si alea chinezesti, face un zgomot ciudat si nu mai raspunde la nicio comanda nici macar sa il sting de la buton, doar sa il scot din priza.
Chestia tare este ca aceasta eroare nu apare decat la metin2ro, joc regal si in 1120min la activ nu a dat nicio eroare, la fel si pe ets2 in 4 ore de joc coontinu nicio eroare... Oare ce poate sa aiba? o fi jocu problem?

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna. Incearca-l sa il descarci iar. Daca nu merge atunci pc are prea multa memori sau nu merge. Funda?