| Alexandru_Radu_1997_sil0 a întrebat:

Salut am o intrebare, am un cont pe APB reloaded si mi-a dat ban, ce pot face?

1 răspuns:
| safir_8545 a răspuns:

Si mie mi-a dat ban depinde permanent ca pe mine m-a scos din joc ca aveam instalul la joc mai de mult si l-am reinstalat iarasi dar au imbunatatit jocul asa ca imi dadea mereu ban ca sa imi dau update la client adica sa il descarc de pe site.Dar find prea tarziu imi da ban ca am facut update prea tarziu asa ca o sa imi fac cont sa vad daca mrg ( cont nou) Bafta big grin