| AlinSUNT a întrebat:

Am o intrebare, cum pot sa fac sa puna oricine comentariu la videoclipul meu fara sa accept acel comentariu? Adica tot primesc comentarii dar nu mai vreau sa le tot accept, vreau se se accepte automat, cum fac?

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Pentru a accepta toate comentariile, fara a mai fi necesara aprobarea acestora, tot ce trebuie sa faci este sa parcurgi urmatorii pasi:
1) Intri pe video-ul caruia ale carui comentarii le vrei acceptate, in mod automat.
2) Click pe creionul de sub butonul "Play" al video-ului. (Informatii si setari)
3) Odata ajuns pe noua pagina, selecteaza tab-ul "Setari avansate". (Chiar sub videoclip, langa tab-ul "Informatii de baza")
4) In categoria "Comentarii şi răspunsuri", bifeaza prima optiune "Permiteti comentarii" si seteaza-l pe "Toate".
5) Click pe butonul de salvare a modificarilor. (Dreapta jos, butonul albastru)
sper ca te-am ajutat