| carcera69 a întrebat:

Salut am o intrebare, daca poate cineva sa imi raspunda concret si la obiect... joc 4metin2 vreau sa folosesc switch-ul, intru in joc il pornesc imi aleg bonusurile ii dau start si nu se imtampla nimic, daca schimb codul de la vmnu ( bonusurile 5-1) imi spune ca nu pot sa port acel obiect adica mil atribuie il dune pe caracter. Vreau sa stiu de ce si daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns la subiect fara aiureli. Multumesc (dau funda)!

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

4metin, are protectie anti switch boot chiar daca tie ti se deschide, clientul nu permite hack-ului sa intre in actiune. Funda?

| carcera69 explică (pentru Eus3b1u995):

Hshild se numeste protectia pe ala l-am spart... sun care folosesc hack-ul dar nu vor sa imi spuna cum.

2 răspunsuri:
| carcera69 explică:

Mentionez k hshield-ul a fost "spart"