| Florinel1997 a întrebat:

Am o intrebare despre alegerea unui joc... Am de ales dintre doua jocuri pentru PS2 Need For Speed Pro Street (NFSPS) si Grand Turismo 4 (GT4) si nu stiu pe care sa il aleg pentru mine sunt la fel de faine pe care mi-l recomanadati... Mie mi se pare ca NFSPS e fainut deoarece e un joc din seria celebra "Need For Speed". Masinile in pro street se busesc si e super alcatuit dar nu stiu sigur de grafica daca e mai buna de cat la GT4 dar mie im i plac modurile de racing ale in care treci pe la niste radare pentru viteza drift Drag mai ales felul in care se ridica masina pe doua rotzi tuningul foarete variat si cel mai ca lumea felul in care se distrug masinile. GT4 despre el nu stiu prea multe dar e ceva de genul simulator dar nu are camera cokpit (cred) iar masinile nu se busesc dar split scrennul e grozav si are tipuri de curse foarte variate de la curse de F1 pana la le mans.(meniul de tuning exista? cel vizual si de performanta?)Ia modul de progresie este genial. Cel care motiveaza cel mai bine jocul castiga fundita va rog sa-mi ziceti pana 28.06. 2012. Si ai am o intrebare daca pun un hard extern la PS2 sa zicem ca de 500 de GB pot sa pun jocuri de PS3 pe el am inteles ca se poate.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Mie mi se pare Grand Turismo mai fain.Cei drept NFSPS nu am avut dar am avut GT4.
Si mi se pare extrem de reusit.
Oricum alegerea e a tawinking

| Florinel1997 explică (pentru Magnifico):

Stiu ca e alegerea mea dar nu ma pot hotari

| Florinel1997 explică (pentru Magnifico):

In gt 4 masinile se busec|?

| KodrutZ a răspuns (pentru Florinel1997):

Logic ca da. Ia si citeste si tu review-urile de pe net la jocul asta...

| Florinel1997 explică (pentru KodrutZ):

MUltumesc la toti

8 răspunsuri:
| gamesgamesgames a răspuns:

Salut si eu am ps2 si am gt4 si ai multe masini de ales(700 de masini) si multe piste (50 de piste) masinile se busesc, graficile sunt axtraordinare.Da ia-ti GT4winking

| xforce99 a răspuns:

GTA4winking