| ValiMetin2uk a întrebat:

am o intrebare foarte importanta! va rog cititi tot am nevoie de respuns. Am folosit pe metin2 UK fishbot pe 2 conturi (id de mail IP la net conturi cu nume diferite) mi-am transferat toate scoicile si pesti pe contul meu mare si pana la urma am fost banat de sistem pe acele 2 contrui. Dupa o saptamana am luat ban si pe contul mare. Pe email zice ca banul este pana pe 08.08. 2013 la a doua abatere iau permanent.Stau linistit sau trebuie sa fac ceva va rog raspunsuri dau funda.(trebuie sa-mi dau toate itemele pe alt cont? sau cum va rog ajutooor)

Răspuns Câştigător
| Said16 a răspuns:

Prietene, ai luat ban pe ip
ramai pe contul mare dar numai folosi fishbot, asteapta sa treaca ban ul

| ValiMetin2uk explică (pentru Said16):

1 am ip dinamic
2 am primit email pe toate mailurile
3 deci am noroc ca n-am luat permanent?

| Said16 a răspuns (pentru ValiMetin2uk):

Permanent nu e.
eu am luat ban pe ro pana in 2039 deci.

| ValiMetin2uk explică (pentru Said16):

Si daca dupe ce trece banu imi da ban permanent GM se poate?

| Said16 a răspuns (pentru ValiMetin2uk):

Daca nu are motiv nu

| ValiMetin2uk explică (pentru Said16):

Scz ca pun atatea intrebari da-s disperiat si Pe motivu cam Folosit (FiSHBOT)ca poate sa vada cam folosit in fine multumesc multlaughingHai ca-ti dau funda laughing))big grin

| Said16 a răspuns (pentru ValiMetin2uk):

Stai linistit happy