| mafiot1 a întrebat:

Salut am o intrebare in legatura cu PC-ul de Gaming Viking si anume:la placa video spune ca este dedicata, Daca vreau sa pun un 1080 sau 1080Ti Pot pune in acest PC?

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Da vei putea dar probabil ca vei avea nevoie de o racire mult mai buna. si poate si o sursa noua.
Oricum Viking este foarte bun pentru pretul lui iar acel 1050ti o sa iti tina vreo 3-4 ani poate si mai mult, asta depinde si ce jocuri te vei juca. Normal ca astea ce o sa apara nu o sa iti mai mearga pe ultra in 60 fps.Bafta!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Da