| Norbi_Kercso_1996 a întrebat:

am o intrebare. intru in gta v (5) merge perfect totul 5minute dupa care incepe sa se sacadeze. de ce oare? am un laptop Lenovo 8gb ram Intel core i7

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Pentru ca se supraincalzeste, daca nu ai un cooler sub laptop asta e problema. Daca ti fundul laptopului pe biros, lipit, sau de genunchi, sau in pat sau oriunde, se supraincalzeste.

| TPULion a răspuns:

Incearca sa mai schimbi din setarile de grafica / rezolutie, poate nu suporta anumite texturi, dar mi se pare imposibila varianta asta la specificatiile calculatorului tau. Incearca sa iti upgradezi driver-ul video. Eu asa am patit cu cs-goul, la mine nu a functionat nimic, ideea ea ca nu imi mai reinstalasem windows-ul de aproape 1 an, apoi a mers totul bine. Iti recomand Ccleaner ca sa iti mai curete registrii -> https://www.piriform.com/ccleaner/download