| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la sfirsitul jocului outlast Whistleblower cind Waylon e atacat cu un cutit chiar linga usa centrala de esire la primul etaj dupa aia (fantoma) il omoara pe acel om care l-a atacat pe waylon intrebarea e cine e fantoma Mile Upshur (La sfirsitul jocului Outlast fantoma intra in Miles ) Va rog sa-mi raspundeti

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Bun, stii ca se aud niste impuscaturi?

Atunci Miles a fost omorat de FBI (sau ce-o fi fost politistii aia.)

Fantoma care te-a salvat e MILES.

Actiunea se petrece in acelasi timp.

2 răspunsuri:
| Adnosius a răspuns:

Fantoma care apare atunci cand esti in masina e fantoma personajului din Outlast.