| Molnar_Tudor_2000 a întrebat:

Am o intrebare legata de cs 1.6... cand intru la optiuni si incerc sa schimb ceva ( ex: vreau sa arunc armele de pe p ) nu se salveaza. dau apply dar nimic straight face imi spuneti va rog cum sa fac? Funda tongue

3 răspunsuri:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Pai e din vina cs ului cred ca nu e bine optimizat sau e un bug iti sugerez sa reinstalezi jocul si daca nu functioneaza dupa reinstalare ia al cs 16

| Sєвα a răspuns:

Nu face prostia asta... nu sterge cs-ul, poti rezolva fara sa-l stergi... intri in
cs 1.6 > cstrike, si stergi - config.cfg; autoexec.cfg; default.cfg; config.cfg.
si s-a rezolvat.

| BrotherBlood a răspuns:

Este din cauza cs-ului. I-a altul.