| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare pentru cei care se joaca league of legends(lol):Ce adc sa imi iau dintre Graves sau Draven? Pun intrebarea asta deoarece recent pasiva lui Draven a fost schimbata intr-una mult mai ciudata,si ar trebui sa joci mult mai pasiv cu el acum, ca sa profiti de goldu bonus. Deci? GRAVES sau DRAVEN?

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Cezar_1996 a răspuns:

Draven...indiferent de pasiva iti va aduce mai mult gold...incearca in early game sa fii mai pasiv asta constaand in mult last hit in mid incearca sa faci split push iar in late deja se joaca singur draven are foarte mare damage output si e foarte bun farmer big grin