| AlexMaxWoW a întrebat:

Salut, am o intrebare simpla! Vreau sa stiu daca o Placa video Asus GeForce GTX 650 2GB DDR5 128-bit va merge pe o placa de baza cu PCI Express x16 2.0 si o sursa de 550W reali.

Aceasta este placa video: http://www.pcgarage.ro/......-128-bit-2

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Merge, doar ca nu la capacitatea maxima a placii video, pentru ca placa de baza are 2.0 iar cea video 3.0 deci scade viteza
Toate cele bune

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge nu e nicio problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici in vise n-ai nevoie de o sursa asa de puternica... si da, merge pe 2. 0