| MicroVoltsRo a întrebat:

Salut, Am o intrebare stie cineva vreun server privat calumea care sa mearga pentru urmatoarele jocuri?:
Guild Wars 2
Rift
Tera
Cam atat. am cautat la servere da nu prea am gasit vreunu in care sa am intrecredere. Daca ati gasit vrunu functionabil Dar sa nu fie cv trojan / virus etc. Dati-mi si mie un Link ceva.

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

1.guild wars 2 e cam 170lei, il cumperi odata si nu mai platesti nici un ban(eu l-am cumparat)
2...
3.tera devine gratis in februarie, deci te vei putea juca in voie

nu cred ca exista servere private de aceste jocuri

1 răspuns:
| raikidd a răspuns:

Tera devine gratis pe 5 feb