| SilviuAlex a întrebat:

Salut am o intrebare TPU stiti o metoda hack ceva sa fac crystale mai repede in Tanki Online pentru ca cineva mi-a spart parola si am inceput de la 0 deci da ca stiti hack de preferat cu Cheat Engine dar da ca e cu altul dati-mi un link dau Funda si vot!

1 răspuns:
| Barbu_Sorin_1964 a răspuns:

Frate cu Cheat Engine hack-ul e inutil si o sa-ti mearga greu ( virusi ) dar pentru hack obisnuit incerca free crystal generator... dar nu am password