| alexanderr13 a întrebat:

Salut.
Am o nelamurire, in legatura cu Counter-Stike 1.6, am avut acum ceva timp un cs 1.6 care daca trageam cu arma glontul mi se ducea in partea de sus a tintei, sau in partea de jos (2 cs uri diferite, la unu mergea glontul in sus, altul in jos a tintei)
Tinta e formata din 4 linii sus-jos stanga-dreapta normal la cs-uri cand tragi cu arma glontul ti se duce exact in mijlocul celor 4 linii la intersectia lor, dar eu vreau sa fac sa mi se duca glontul in partea de sus a linii de sus, sau in partea de jos a linii de jos a tintei.
Stiti cumva ce pot face ca sa fac sa mearga asa? m-am obisnuit asa, am instalat windowsul si s-a sters si cs-ul si acum nu mai gasesc cs-ul ala care mergea asa tinta.
Multumesc in caz ca imi veti raspunde.

3 răspunsuri:
| alexanderr13 explică:

Chiar nu stie nimeni?

| quickeD a răspuns:

E prima oara cand aud asa ceva. dar cred ca poti gasi pe net cfg-uri. sau editezi din cstrike. sper ca ti'am fost de ajutor happy

| alexanderr13 explică (pentru quickeD):

Am cautat pe net, si nimeni nu vorbeste de asa ceva... eu asa m-am obisnuit, am luat vreo 6 cs-uri si toate sunt la fel, in cstrike nu am gasit ceva in care sa umblu la tinta, cu cfgurile nu le am dar ma uit, mai astept poate stie cineva. Mersi oricum