| BlackAndBlue a întrebat:

Am o nestire. Cum fac ca la jocul " Need For Speed Underground 2 " ca atunci cand intru in joc vad doar farurile si luminile de la stalpi. Sau mai simplu : cum fac din noapte, zi?

1 răspuns:
| eroG a răspuns:

Problema nu este ca e noapte. Cred ca este o eroare de la placa video daca tu vezi doar farurile masinilor sau luminile stalpilor. Iti recomand sa vezi daca ai componentele necesare rularii jocului respectiv iar daca da iti recomand o reinstalare dintr-o alta sursa.