| IamTheDevil a întrebat:

Am o pagina pe facebook si are url-ul asa https://www.facebook.com/pages/Consumator-De-Rap/1625961 247678077?fref=ts
As dori sa fac sa fie decat www.facebook.com/pages/Consumatorderap?fref=ts ca am vazut unele pagini ca asa sunt
Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Da, greseala mea, acum am vazut, te duci la sectiunea despre si selectezi adresa web facebook, apesi pe introdu o adresa web de facebook. Bafta! big grin

3 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Sal! Nu poti, asa ti-l da ei.

| IamTheDevil explică (pentru PrecizeEveR):

Nu are cum, adica la aia de ce le dadea asa si mie asa?

| IamTheDevil explică (pentru PrecizeEveR):

Multumesc!

| PrecizeEveR a răspuns (pentru IamTheDevil):

Da, greseala mea, acum am vazut, te duci la sectiunea despre si selectezi adresa web facebook, apesi pe introdu o adresa web de facebook. Bafta! big grin