| anonim_4396 a întrebat:

Am o probelma. Deci cam in toate jocurile online este o problema. Deci cand creez eu serverul nu am nici o problema cu jocul, dar cand ma conectez la prieteni pe servere am un lag si un desync foarte mare. Cineva care stie ce este de vina? Dau fundita

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Probabil problema cu viteza la internet sau ping mare.

Când faci tu server ceilalți au probleme de performanta?

| Gigelus1234 a răspuns (pentru PainTech):

Exact asta e problema. Daca serverul este facut de mine nu am nici eu nici ceilalti probleme...

| Gigelus1234 a răspuns (pentru PainTech):

Si nu am nici vreun program care sa foloseasca internetul pe fundal...

| Gigelus1234 a răspuns (pentru PainTech):

Dar totusi tin sa mentionez ca am un pc foarte vechi si slab. S ar putea sa fie de la asta?

| Gigelus1234 a răspuns (pentru PainTech):

Si am facut un speed test, iar viteza mea este de ping 10, download 460, upload 25