| Alexandru_Claudiu_1979 a întrebat:

Am o problema am windows 7 ultimate si mi-am loat prototype 1 dar cand trebuie sa intru in joc imi apare o eroare cum ce gen windows working stop sau cam asa stiti ce trebuie facut

1 răspuns:
| EusebiuTech a răspuns:

Da trebuie să reinstalezi windows-ul.Sau ai lipsă de DLL ori jocul nu este descărcat completet/instalat. În cazul instalări este posibil să fie o eroare la instalare și instalerul să continuie fără să anunțe.
Sper să te ajute. Windows Working Stop ar mai putea fi remediat in feleul următor. Apeși clic stângă depanare program. Și se rezolvă singur windows-ul (mai rar)acesta nu este 100% funcțională (sau de la Windows-ul piratat) dacă este cazul.