| JJWeedDealer a întrebat:

Salut.Am o problema... Cand vreau sa intru in gta nu merge, incearca sa se deschida de 2 ori, si dupa imi arata un mesaj : "The color scheme has been changed to Windows 7 Basic" si imi arata gta u acolo.

1 răspuns:
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut JJWeedDealer.

Problema pe care o intampini tu ("The color scheme has been changed to Windows 7 Basic") este din cauza ca jocul nu este compatibil cu windows-ul.
Incearca sa rulezi jocul in compatibilitate cu un alt windows (de preferabil Windows Xp service pack 3).
Ca sa ajungi la compatibilitate dai click dreapta de executabil -> Proprietati -> Compatibility.
Revin-o cu un mesaj sa-mi spui daca a mers. happy
Bafta.winking